Menu

De 10 beste esthetische klinieken in Amsterdam

Een esthetische kliniek in Amsterdam kiezen vraagt om meer dan een behandeling alleen. Het aanbod varieert van subtiele lipfillers en botox tot huidverbetering, facials en complexe injectable behandelingen.

Kijk naar de ervaring met jouw vraag, de manier van adviseren en de aandacht voor een natuurlijke uitkomst. Bespreek ook meerdere gezichtsgebieden, herstel en een plan dat verder kijkt dan één afspraak.

Hoe deze gids is gerangschikt

Geselecteerd op specialisatie, reputatie, volledige informatie en ligging in Amsterdam.

Sommige bedrijven betalen voor extra zichtbaarheid in de gids.

Top 3LijstKaartZo kies je

Vergelijk 10 lokale opties

mina Aesthetics, Amsterdam#1
Wat opvalt
  • Natuurlijke fillerresultaten

mina Aesthetics

4,852 beoordelingen
Overtoom 427, 1054 JR Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Subtiele lipfillersBotox en huidverbetering

Mina Aesthetics is een medische kliniek in Amsterdam voor huidverbetering en esthetische behandelingen. De aanpak is persoonlijk: er wordt geluisterd naar de gewenste uitstraling en een behandelplan afgestemd op de individuele huid en voorkeuren.

Botox- en fillerbehandelingen worden zorgvuldig en met aandacht voor een natuurlijk resultaat uitgevoerd. De kliniek wordt daarnaast geassocieerd met een rustige, moderne en schone behandelomgeving.

Christian Jacobs Cosmetisch Arts, Amsterdam#2
Wat opvalt
  • Focus op natuurlijke proporties

Christian Jacobs Cosmetisch Arts

5,011 beoordelingen
Sarphatistraat 16H, 1018 GK Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Persoonlijk advies over injectablesBehandelingen tegen rimpels

Christian Jacobs Cosmetisch Arts werkt in Amsterdam met esthetische behandelingen die gericht zijn op een frisse en natuurlijke uitstraling. Het aanbod omvat onder meer spierontspanners, hyaluronzuurfillers en Profhilo, met aandacht voor huidverbetering en het verzachten van rimpels.

Tijdens het consult staat duidelijke uitleg centraal. Wensen, behandelopties en het beoogde resultaat worden rustig besproken, waarna een persoonlijk plan kan worden opgesteld. De werkwijze is zorgvuldig en niet opdringerig, met oog voor proportie en een natuurlijk uiterlijk. Ook specifieke zones zoals frons, kin en masseters kunnen binnen het behandelconcept worden besproken.

AAYA Amsterdam#3
Wat opvalt
  • Holistische blik op gezicht en gezondheid

AAYA Amsterdam

4,9109 beoordelingen
Minervalaan 29, 1077 NL Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Gezondheidsgerichte consultenNatuurlijke huidverbetering

AAYA Amsterdam is een medische kliniek voor gezondheid, huidverbetering en cosmetische behandelingen. De kliniek kijkt niet alleen naar afzonderlijke zones, maar analyseert huid, spieren en volume in samenhang. Vanuit die holistische benadering wordt een behandelplan samengesteld dat natuurlijk en in balans moet blijven.

De consulten kenmerken zich door tijd, rust en aandacht voor de persoon achter de hulpvraag. Naast cosmetische trajecten is er ruimte voor gezondheidsgerichte consulten , waaronder begeleiding rond de overgang en PCOS. De kliniek positioneert zich bovendien als een gastvrije en inclusieve omgeving.

ROCA Clinics, Amsterdam#4
Wat opvalt
  • Transparante aanpak met persoonlijke behandelplannen

ROCA Clinics

5,047 beoordelingen
Jacob Van Lennepkade 334A, 1051 NJ Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Regeneratieve huidverbeteringNatuurlijke gezichtsbehandelingen

ROCA Clinics is een medisch centrum in Amsterdam voor regeneratieve, preventieve en esthetische geneeskunde. De kliniek richt zich op gezichtsbehandelingen, huidverbetering en het versterken van natuurlijke kenmerken, met een benadering waarin wetenschap en individualiteit samenkomen.

Een belangrijk onderdeel van de werkwijze is het uitgebreide gesprek vooraf. Mogelijkheden, risico’s en verwachte resultaten worden transparant besproken, zodat de behandeling aansluit bij de persoonlijke behoefte. De aanpak is gericht op een evenwichtig resultaat zonder een uniforme uitstraling. De kliniek biedt daarnaast een overzicht van behandelingen en bijbehorende kosten, afgestemd op indicatie en behandelvraag.

Dr. Penny Amsterdam#5
Wat opvalt
  • Breed aanbod injectables

  • Aandacht voor subtiele resultaten

Dr. Penny Amsterdam

4,5128 beoordelingen
Amstelveenseweg 115, 1075 VX Amsterdam, Nederland

Dr. Penny Amsterdam is een medische kliniek voor botox- en fillerbehandelingen. Het aanbod omvat onder meer fillers voor gezicht, lippen en wangen en botox voor rimpels, spierontspanning en verfijning van specifieke gezichtsgebieden.

De consulten zijn gericht op duidelijke uitleg en een resultaat dat past bij de persoonlijke wens, van een subtiele lipbehandeling tot het verzachten van fronsrimpels, neusplooien of een gespannen kaaklijn. De kliniek besteedt aandacht aan een rustige behandeling en een verzorgd resultaat, met verschillende artsen binnen het team.

IKI clinic, Amsterdam#6
Wat opvalt
  • Sterke focus op natuurlijke balans

IKI clinic

5,029 beoordelingen
Beethovenstraat 107A, 1077 HX Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Complexe injectable behandelingenLangetermijnadvies over huid en gezicht

IKI clinic in Amsterdam legt de nadruk op persoonlijke consulten, precisie en natuurlijke resultaten. Cosmetisch arts Aleid Koppius is gespecialiseerd in complexe injectable behandelingen en combineert een kritisch esthetisch oog met aandacht voor de individuele wensen.

De gesprekken zijn uitgebreid en adviserend van aard. Er wordt niet alleen gekeken naar de eerste hulpvraag, maar ook naar de balans van het gezicht en de keuzes die op langere termijn passend zijn. Soms is niets doen het eerlijkste advies. Het aanbod omvat injectables, huidverbetering en behandelplannen. De sfeer is persoonlijk en gastvrij, met oog voor detail en een benadering waarin iedereen welkom is.

Riverside Clinique, Amsterdam#7
Wat opvalt
  • Gericht advies zonder druk

Riverside Clinique

5,013 beoordelingen
Rijnstraat 192, 1079 HS Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Fillers voor meerdere gezichtsgebiedenBotox met persoonlijk advies

Riverside Clinique is een medisch centrum in Amsterdam voor botox, fillers en gezichtsbehandelingen. De kliniek werkt met aandacht voor gezichtsbalans en een resultaat dat natuurlijk blijft ogen. Dr. Tiba Tossijn en het team bespreken eerst wat passend is en welke behandeling werkelijk nodig is.

Het aanbod omvat onder meer fillers voor lippen, jukbeenderen, kin en littekens, naast botoxbehandelingen. De persoonlijke benadering, vriendelijke ontvangst en efficiënte organisatie maken de kliniek toegankelijk voor wie gericht advies zoekt zonder een gehaaste behandeling. Riverside Clinique richt zich bovendien op een laagdrempelige aanpak en werkt met ervaren artsen en A-producten.

DLokale optie
#8
Wat opvalt
  • Injectables en skin therapy onder één dak

Doctors at Soap

4,268 beoordelingen
Van Baerlestraat 122 H, 1071 BD Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Natuurlijke injectablesHuidbehandelingen en facials

Doctors at Soap in Amsterdam biedt injectables, facials en skin therapy binnen één medisch beautyconcept. Het aanbod loopt van botuline toxine en fillers tot huidbehandelingen, facials en een speciaal samengesteld Men's Menu.

De No Trace Face-methode is gericht op een frisse, uitgeruste uitstraling zonder zichtbaar behandeld effect. Ook transparante tarieven en een gratis consult maken het aanbod overzichtelijk voor wie verschillende mogelijkheden wil vergelijken. De kliniek past bij een doelgerichte behandeling van gezicht en huid, met aandacht voor een natuurlijke uitstraling en een efficiënte planning.

Kliniek Zuidas, Amsterdam#9
Wat opvalt
  • Laser, ooglidcorrectie en injectables

  • Duidelijke begeleiding voor en na behandeling

Kliniek Zuidas

4,912 beoordelingen
Gelrestraat 314, 1079 MZ Amsterdam, Nederland

Kliniek Zuidas combineert medische expertise met esthetische behandelingen in Amsterdam. Het aanbod omvat onder meer gefractioneerde CO2-laserbehandelingen, ooglidcorrecties, thread lifts, injectables en skincare.

De aanpak begint met een duidelijke intake waarin wensen, mogelijkheden en herstel rustig worden besproken. De specialisten werken met aandacht voor een natuurlijk uiterlijk en geven ruimte om een weloverwogen beslissing te nemen. Ook tijdens het herstel blijft er gelegenheid voor vragen. Kliniek Zuidas is daardoor geschikt voor wie een uitgebreider traject zoekt, van huidverbetering tot een chirurgische of cosmetische behandeling.

Doctors at Soap, Amsterdam#10
Wat opvalt
  • Frisse uitstraling zonder overdaad

Doctors at Soap

4,023 beoordelingen
Spuistraat 281, 1012 VR Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Eerste consult over injectablesFacials en skin therapy

Doctors at Soap in Amsterdam richt zich op injectables, facials en skin therapy met een frisse, natuurlijke uitstraling als uitgangspunt. De No Trace Face-methode is bedoeld om het gezicht verzorgd en uitgerust te laten ogen zonder een zichtbaar behandeld effect.

Het aanbod omvat onder meer botox, fillers, facials en huidverbeterende behandelingen. Een gratis consult en transparante tarieven maken het eenvoudiger om de mogelijkheden vooraf te bespreken. De kliniek past bij zowel een eerste kennismaking als een gerichte vervolgbehandeling.

De vergelijking in één oogopslag

#BedrijfScoreReviewsIdeaal voor
#1mina Aesthetics 4,852Subtiele lipfillers
#2Christian Jacobs Cosmetisch Arts 5,011Persoonlijk advies over injectables
#3AAYA Amsterdam 4,9109Gezondheidsgerichte consulten
#4ROCA Clinics 5,047Regeneratieve huidverbetering
#5Dr. Penny Amsterdam 4,5128—
#6IKI clinic 5,029Complexe injectable behandelingen
#7Riverside Clinique 5,013Fillers voor meerdere gezichtsgebieden
#8Doctors at Soap 4,268Natuurlijke injectables
#9Kliniek Zuidas 4,912—
#10Doctors at Soap 4,023Eerste consult over injectables

Heb je een bedrijf?

Mijn bedrijf plaatsen

Kaart van esthetische klinieken in Amsterdam

Er zijn geen specifieke wijken aan de klinieken gekoppeld. Vergelijk daarom de reistijd en controleer vooraf op welke locatie het consult en de behandeling plaatsvinden. Plan bij een injectable behandeling voldoende ruimte rond je afspraak. Vraag of een controle op dezelfde plek gebeurt en hoe gemakkelijk je terug kunt komen bij vragen of zwelling.

Diensten om te vergelijken

  • LipfillersBespreek subtiele lipfillers met aandacht voor vorm, verhouding en gewenste uitstraling.
  • BotoxbehandelingenLaat bekijken welke rimpels of spieractiviteit met botox kunnen worden behandeld.
  • HuidverbeteringKies uit natuurlijke of regeneratieve behandelingen gericht op de huidconditie.
  • Persoonlijk injectable-adviesKrijg een behandelplan dat aansluit op je gezicht, wensen en medische situatie.
  • Fillers voor meerdere gebiedenBespreek een aanpak voor verschillende gezichtsgebieden binnen één langetermijnplan.
  • Facials en gezichtsbehandelingenVerken natuurlijke gezichtsbehandelingen en facials voor huidverzorging.
  • Beauty voor mannenVind behandelingen en advies die aansluiten op de wensen van mannen.

Zo kies je esthetische klinieken in Amsterdam

  1. Plan eerst een consultVraag om een inhoudelijk gesprek waarin wensen, contra-indicaties en alternatieven worden besproken.
  2. Bespreek een natuurlijk resultaatLaat de behandelaar uitleggen hoeveel verandering realistisch is en hoe overcorrectie wordt voorkomen.
  3. Vraag naar bevoegdheidControleer wie de injectables uitvoert, welke medische opleiding relevant is en wie eindverantwoordelijk blijft.
  4. Laat herstel uitleggenVraag naar zwelling, blauwe plekken, beperkingen en het moment waarop je resultaat beoordeeld wordt.
  5. Vergelijk het behandelplanLeg vast welke producten, hoeveelheden en gezichtsgebieden worden besproken voordat je instemt.

Veelgestelde vragen

Hoe bereid ik me voor op een consult voor fillers of botox?

Neem je wensen en eventuele eerdere behandelingen mee naar het gesprek. Bespreek medicatie, allergieën, zwangerschap en medische aandoeningen. Een goede kliniek legt vervolgens uit welke opties passen, welke risico’s bestaan en of uitstel verstandiger is.

Kan een kliniek meerdere gezichtsgebieden tegelijk behandelen?

Dat kan soms, maar de geschiktheid hangt af van je doel, anatomie en de gekozen producten. Vraag om een totaalplan en laat de behandelaar uitleggen welke volgorde, hoeveelheid en hersteltijd daarbij horen.

Wat is het verschil tussen huidverbetering en injectables?

Injectables zoals botox en fillers richten zich op specifieke spieren, lijnen of volume. Huidverbetering focust meer op textuur, hydratatie of huidkwaliteit. Tijdens een consult kan blijken dat één aanpak volstaat of dat een gefaseerde combinatie beter past.

Wanneer zie ik het uiteindelijke resultaat?

Dat verschilt per behandeling. Zwelling of roodheid kan het beeld tijdelijk beïnvloeden, terwijl het effect van sommige behandelingen geleidelijk zichtbaar wordt. Vraag wanneer de kliniek een controle plant en wanneer je contact moet opnemen bij onverwachte klachten.

Gerelateerde gidsen