Menu

De 15 beste recruitmentbureaus in Amsterdam

Een goed recruitmentbureau in Amsterdam helpt je sneller passende kandidaten of een nieuwe functie te vinden. De beste keuze hangt af van de sector, het gewenste profiel en de vorm van de samenwerking.

Let vooral op ervaring met SaaS, AI, IT, life sciences of internationale werving. Controleer ook of het bureau vaste functies, interimrollen, starters of meertalige professionals begeleidt en hoe duidelijk de vervolgstappen zijn.

Hoe deze gids is gerangschikt

Geselecteerd op specialisatie, reputatie, volledige informatie en ligging in Amsterdam.

Sommige bedrijven betalen voor extra zichtbaarheid in de gids.

Top 3LijstKaartZo kies je

Vergelijk 15 lokale opties

Bluebird Recruitment, Amsterdam#1
Wat opvalt
  • SaaS- en AI-specialisten uit de praktijk

  • Match voor kandidaat én werkgever

Bluebird Recruitment

5,0318 beoordelingen
Prins Hendriklaan 23, 1075 AZ Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
SaaS- en AI-professionalsTechbedrijven met commerciële vacatures

Bluebird Recruitment in Amsterdam richt zich op recruitment en executive search voor SaaS- en AI-bedrijven. De consultants hebben zelf ervaring in de functies waarvoor zij werven, vooral binnen commerciële en technologische omgevingen. Daardoor sluiten gesprekken niet alleen aan op een cv, maar ook op inhoud, ambities en de cultuur van een organisatie.

De begeleiding wordt gekenmerkt door een persoonlijke, consultatieve aanpak. Kandidaten krijgen heldere communicatie en voorbereiding op gesprekken, terwijl werkgevers ondersteuning krijgen bij zowel leiderschapsrollen als specialistische posities. Bluebird werkt nadrukkelijk aan een passende match voor beide kanten, met aandacht voor snelheid, betrokkenheid en een zorgvuldig proces.

Search X Recruitment, Amsterdam#2
Wat opvalt
  • IT, AI en engineering als specialisme

  • Directe aanpak met oog voor cultuur

Search X Recruitment

4,9210 beoordelingen
Hendrik Figeeweg 1, 0013, 4th floor, 2031 BJ Nederland
Geschikt voor
IT- en engineeringprofessionals

Search X Recruitment in Amsterdam specialiseert zich in het bemiddelen van professionals binnen IT, renewable energy, AI en engineering. Het bureau start bij de vraag achter een vacature en neemt de tijd om klant, kandidaat en markt goed te begrijpen. De stijl is menselijk, direct en inhoudelijk, zonder het gesprek te beperken tot functietitel of cv.

Voor kandidaten betekent dit aandacht voor vaardigheden, ambities, managementstijl en bedrijfscultuur. Werkgevers krijgen ondersteuning bij het vinden van professionals die inhoudelijk én als persoon passen. De communicatie verloopt vlot en duidelijk, met persoonlijke begeleiding tijdens het traject en na de start.

Centre People Appointments BV, Amsterdam#3
Wat opvalt
  • Meertalige en internationale bemiddeling

Centre People Appointments BV

4,9116 beoordelingen
Strawinskylaan 4117, 1077 ZX Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Meertalige professionalsInternationale werkgevers

Centre People Appointments BV in Amsterdam bemiddelt voor vaste, tijdelijke en interimfuncties in internationale omgevingen. De specialismen omvatten onder meer Japanstalige en meertalige functies, HR, finance, klantenservice, IT, sales en administratie. Ook internationale handel maakt deel uit van het werkveld.

Het bureau begeleidt het proces van cv-introductie en interviewcoördinatie tot contractonderhandeling en de eerste periode na indiensttreding. De werkwijze is professioneel, vriendelijk en ondersteunend, met duidelijke communicatie en aandacht voor vragen onderweg. Dat maakt Centre People relevant voor zowel meertalige werkzoekenden als werkgevers met internationale vacatures.

Jopp Recruitment, Amsterdam#4
Wat opvalt
  • SaaS- en fintechspecialist

Jopp Recruitment

4,9104 beoordelingen
Admiralengracht 60h, 1057 GB Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
SaaS- en fintechbedrijven

Jopp Recruitment in Amsterdam richt zich op SaaS- en fintechbedrijven die commercieel talent willen aantrekken. Het bureau werft voor sales, marketing en customer success en kijkt daarbij verder dan de functieomschrijving: teamdynamiek, bedrijfscultuur, groeifase en commerciële doelen krijgen een duidelijke plek in het intakeproces.

Naast vaste werving biedt Jopp contractoplossingen voor interimprofessionals in sales, marketing en klantgerichte rollen. De begeleiding wordt omschreven als snel, gestructureerd en goed bereikbaar, met bruikbare feedback tijdens sollicitaties. Voor werkgevers ligt de nadruk op relevante, vooraf geselecteerde profielen en duurzame teamopbouw.

Base Select B.V., Amsterdam#5
Wat opvalt
  • Recruitment binnen Life Sciences

Base Select B.V.

4,8121 beoordelingen
Willem Dudokhof 1, 1112 ZA Diemen, Nederland
Geschikt voor
Werving voor vaste of interimrollen

Base Select B.V. bemiddelt specialisten in Life Sciences, met focus op Food & FMCG, Pharma & Healthcare en Medical Devices & MedTech. De recruiters verdiepen zich in de inhoud van functies en in de ambities van kandidaten, zodat ervaring, persoonlijkheid en vacature goed op elkaar aansluiten.

De begeleiding is persoonlijk en overzichtelijk, met korte communicatielijnen tijdens de bemiddeling en onboarding. Zowel vaste functies als interimposities komen aan bod, van kwaliteits- en labspecialisten tot leidinggevende rollen in productie. Daarmee richt Base Select zich op professionals en organisaties die zoeken naar een inhoudelijk passende volgende stap.

Marketingrecruiters, Amsterdam#6
Wat opvalt
  • Specialist in marketing en e-commerce

  • Arbeidsmarktanalyse voor elke vacature

Marketingrecruiters

5,071 beoordelingen
Beechavenue 30, 1119 PV Schiphol-Rijk, Nederland
Geschikt voor
Marketing- en e-commerceprofessionals

Marketingrecruiters in Amsterdam helpt organisaties bij het vinden, adviseren en selecteren van professionals in digital, communicatie, marketing en e-commerce. Het bureau werkt op verschillende functieniveaus en in uiteenlopende sectoren, van specialistische rollen tot leidinggevende posities.

De werkwijze combineert persoonlijke begeleiding met een gerichte analyse van de arbeidsmarkt. Functieprofielen, arbeidsvoorwaarden, motivatiecriteria en onboarding kunnen worden aangescherpt voordat de zoektocht start. Kandidaten krijgen gedurende het proces heldere opvolging en praktische begeleiding, terwijl werkgevers ondersteuning ontvangen bij het bouwen van een passend marketingteam.

Quick Reach Recruitment, Amsterdam#7
Wat opvalt
  • Persoonlijke recruitment voor MKB

Quick Reach Recruitment

5,064 beoordelingen
Daalwijkdreef 47, 1103 AD Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Starters op de arbeidsmarktMKB-bedrijven in groei

Quick Reach Recruitment in Amsterdam helpt starters en ervaren professionals bij het vinden van een volgende baan en ondersteunt MKB-bedrijven bij het opbouwen van teams. De aanpak is snel, persoonlijk en praktisch: er wordt geluisterd naar wensen, situatie en potentieel in plaats van uitsluitend naar het cv.

Kandidaten krijgen duidelijke antwoorden en begeleiding vanaf het eerste gesprek. Werkgevers kunnen rekenen op gerichte instroom van mensen die niet alleen bij de functie, maar ook bij het team en de cultuur passen. De communicatie wordt ervaren als transparant en betrokken, met snel schakelen en aandacht voor het volledige traject.

Language Matters B.V., Amsterdam#8
Wat opvalt
  • Begeleiding tot na het aanbod

Language Matters B.V.

4,975 beoordelingen
Laan van Kronenburg 14, 1183 AS Amstelveen, Nederland
Geschikt voor
Tweetalige en meertalige professionals

Language Matters B.V. is een specialist in meertalig recruitment in Amsterdam. Het bureau bemiddelt voor vaste, tijdelijke en interimfuncties bij internationale organisaties, met vacatures in onder meer administratie, sales, marketing, finance, klantenservice, IT, inkoop, distributie en vertaling.

De meertalige consultants begeleiden kandidaten met duidelijke informatie over de functie, arbeidsvoorwaarden en vervolgstappen. Interviewvoorbereiding, contractbegeleiding en ondersteuning na een aanbod maken deel uit van de persoonlijke aanpak. Door de combinatie van taal- en sectorervaring is Language Matters interessant voor tweetalige en meertalige professionals die een volgende stap zoeken in Nederland of daarbuiten.

Search-On B.V. | Recruitment in Digital Marketing, Communicatie, E-Commerce & Sales, Amsterdam#9
Wat opvalt
  • Sales- en digitalmarketingrecruitment

Search-On B.V. | Recruitment in Digital Marketing, Communicatie, E-Commerce & Sales

5,054 beoordelingen
Gelrestraat 30-46, 1079 MZ Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Sales- en marketingprofessionalsGroeiende commerciële teams

Search-On in Amsterdam specialiseert zich in recruitment voor sales, digital marketing, communicatie en e-commerce. Het bureau ondersteunt organisaties bij het uitbreiden van commerciële en marketingteams en begeleidt professionals naar een volgende stap.

De werkwijze is inhoudelijk en persoonlijk, zonder druk om een functie te accepteren. Er is aandacht voor functieprofiel, senioriteit, marktverwachtingen en de match met de organisatie. Kandidaten krijgen duidelijke opvolging en begeleiding tot aan het contract, terwijl werkgevers ondersteuning ontvangen bij structuur, schaalbaarheid en duurzame teamopbouw.

Morgan Recruitment Group, Amsterdam#10
Wat opvalt
  • Labels voor IT, Data en Life Sciences

  • Carrièregericht en persoonlijk traject

Morgan Recruitment Group

5,048 beoordelingen
Kon. Wilhelminaplein 30, 1062 KR Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Professionals in IT, data en laboratorium

Morgan Recruitment Group in Amsterdam helpt ambitieuze organisaties en professionals binnen gespecialiseerde recruitmentlabels. De expertise omvat IT & Data, Food & Life Sciences en Lab, met aandacht voor sales- en recruitmentcarrières. De aanpak draait om een passende combinatie van vakkennis, ambities, organisatiecultuur en persoonlijke ontwikkeling.

Kandidaten ervaren een open en betrokken traject waarin gesprekken met meerdere teamleden en een kijkje in de werkomgeving mogelijk zijn. Werkgevers krijgen een strategie die wordt afgestemd op hun groeidoelen. Morgan profileert zich als een inclusieve, transparante werkomgeving waarin mensen zichzelf kunnen zijn en waarin samenwerking centraal staat.

Barnes group B.V., Amsterdam#11
Wat opvalt
  • IT-recruitment in zes specialismen

Barnes group B.V.

4,788 beoordelingen
Herengracht 499, 1017 BT Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
IT-specialisten en techbedrijven

Barnes group B.V. is een techrecruiter in Amsterdam met een sterke focus op IT. Het bureau bemiddelt professionals binnen Data & AI, product ownership, scrum, softwaretesting, development en infrastructuur. De kennis van deze vakgebieden helpt om vacatures en kandidaten inhoudelijk naast elkaar te leggen.

De communicatie is direct, snel en persoonlijk. Kandidaten krijgen ruimte om hun voorkeuren te bespreken en worden zorgvuldig door het proces begeleid. Organisaties kunnen rekenen op korte lijnen en aandacht voor zowel technische vaardigheden als team- en cultuurfit. Barnes richt zich op duurzame relaties tussen digitale organisaties en specialisten.

blooming people, Amsterdam#12
Wat opvalt
  • Mensgerichte matching met oog voor cultuur

  • Sterk netwerk van latent talent

blooming people

5,045 beoordelingen
Keizersgracht 75-1, 1015 CE Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Organisaties die duurzame matches zoeken

blooming people in Amsterdam kiest voor een mensgerichte benadering van recruitment. Naast ervaring en vaardigheden kijkt het bureau naar persoonlijke voorkeuren, werkplezier, gezondheid en bedrijfscultuur. Het doel is een match waarin zowel de professional als de organisatie duurzaam kan groeien.

De specialistische aanpak wordt ondersteund door een uitgebreid netwerk van latent werkzoekenden en intensief contact met kandidaten. Dat helpt om gericht en snel te schakelen wanneer een organisatie versterking zoekt. De communicatie is open, betrokken en professioneel, met aandacht voor de behoeften van beide kanten van het recruitmentproces.

DLokale optie
#13
Wat opvalt
  • Persoonlijke matching op wensen en ambities

Dutch Talent

4,848 beoordelingen
Kabelweg 37, 1014 BA Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Werkzoekenden die snel willen schakelenProfessionals op zoek naar een nieuwe stap

Dutch Talent in Amsterdam helpt werkzoekenden bij het vinden van een functie die aansluit op hun vaardigheden, wensen en ambities. De begeleiding is persoonlijk en transparant, met duidelijke uitleg over de mogelijkheden en een zorgvuldige koppeling aan passende werkgevers.

Het proces verloopt vlot en overzichtelijk, van de eerste kennismaking tot de start bij de nieuwe werkgever. Kandidaten waarderen de bereikbaarheid, snelle antwoorden en praktische ondersteuning tijdens sollicitaties. Dutch Talent is geschikt voor zowel professionals die actief een volgende stap zoeken als mensen die gericht willen onderzoeken welke functie bij hun profiel past.

SENSE Recruitment, Amsterdam#14
Wat opvalt
  • Recruitment voor consultancy

  • Van werving tot onboarding

SENSE Recruitment

5,033 beoordelingen
Herikerbergweg 145 - 179, 1101 CN Amsterdam, Nederland
Geschikt voor
Consultants op zoek naar een volgende stapRPO- en interimopdrachten

SENSE Recruitment in Amsterdam is gespecialiseerd in recruitment binnen consultancy. Het bureau ondersteunt organisaties met werving en selectie, RPO en interim recruitment. Embedded recruiters en RPO-teams kunnen het volledige proces overnemen, van sourcing en employer branding tot onboarding en procesoptimalisatie.

Voor kandidaten ligt de nadruk op persoonlijke begeleiding, keuzevrijheid en een functie die werkelijk past bij hun voorkeuren en ambities. Gesprekken worden zorgvuldig voorbereid en terugkoppeling volgt snel. SENSE combineert kennis van de consultancywereld met een betrokken aanpak voor zowel groeiende teams als professionals.

SF People, Amsterdam#15
Wat opvalt
  • Persoonlijke begeleiding op elk carrièreniveau

SF People

5,032 beoordelingen
Schweitzerlaan 48, 1187 JD Amstelveen, Nederland
Geschikt voor
Young ProfessionalsSales- en retailprofessionals

SF People in Amsterdam begeleidt professionals naar een volgende stap in hun carrière, van Young Professional tot senior manager. Het recruitmentbureau werkt voor verschillende branches, functies en niveaus en ondersteunt werkgevers bij het zoeken, selecteren en plaatsen van talent.

De persoonlijke aanpak valt op door duidelijke communicatie, een goed georganiseerd proces en praktische hulp bij sollicitatiegesprekken. Kandidaten worden van eerste contact tot plaatsing actief begeleid en kunnen meerdere mogelijkheden verkennen. SF People heeft daarnaast een sterke link met sales, retail en merchandising, naast bredere recruitmentdiensten.

De vergelijking in één oogopslag

#BedrijfScoreReviewsIdeaal voor
#1Bluebird Recruitment 5,0318SaaS- en AI-professionals
#2Search X Recruitment 4,9210IT- en engineeringprofessionals
#3Centre People Appointments BV 4,9116Meertalige professionals
#4Jopp Recruitment 4,9104SaaS- en fintechbedrijven
#5Base Select B.V. 4,8121Werving voor vaste of interimrollen
#6Marketingrecruiters 5,071Marketing- en e-commerceprofessionals
#7Quick Reach Recruitment 5,064Starters op de arbeidsmarkt
#8Language Matters B.V. 4,975Tweetalige en meertalige professionals
#9Search-On B.V. | Recruitment in Digital Marketing, Communicatie, E-Commerce & Sales 5,054Sales- en marketingprofessionals
#10Morgan Recruitment Group 5,048Professionals in IT, data en laboratorium
#11Barnes group B.V. 4,788IT-specialisten en techbedrijven
#12blooming people 5,045Organisaties die duurzame matches zoeken
#13Dutch Talent 4,848Werkzoekenden die snel willen schakelen
#14SENSE Recruitment 5,033Consultants op zoek naar een volgende stap
#15SF People 5,032Young Professionals

Heb je een bedrijf?

Mijn bedrijf plaatsen

Kaart van recruitmentbureaus in Amsterdam

In Amsterdam vind je recruitmentbureaus met uiteenlopende aandachtsgebieden, van tech en fintech tot internationale werkgevers en gespecialiseerde functies. Niet ieder bureau richt zich op dezelfde kandidaat of sector. Vergelijk daarom eerst het werkgebied en de manier van contact. Een bureau dat goed aansluit op jouw vakgebied kan tijd besparen, ook wanneer de locatie niet direct in de buurt ligt.

Diensten om te vergelijken

  • SaaS- en AI-wervingVind professionals voor snelgroeiende software- en AI-organisaties.
  • Commerciële techfunctiesVul sales-, businessdevelopment- en andere commerciële vacatures bij techbedrijven.
  • Executive searchLaat gericht zoeken naar ervaren kandidaten voor sleutelposities.
  • IT en engineeringKoppel technische en engineeringprofessionals aan passende werkgevers.
  • Internationale wervingOndersteun werkgevers die meertalige of internationaal georiënteerde kandidaten zoeken.
  • Japanstalige functiesVerken recruitment voor rollen waarin Japanse taal en marktkennis belangrijk zijn.
  • Life sciences en interimWervingshulp voor life-sciencespecialisten en vaste of tijdelijke opdrachten.
  • Marketing, starters en carrièreswitchesBegeleiding voor marketing- en e-commerceprofielen, starters en overstappers.

Zo kies je recruitmentbureaus in Amsterdam

  1. Maak het gewenste profiel concreetVraag welke functietitels, ervaringsniveaus en vaardigheden het bureau recent succesvol heeft ingevuld.
  2. Bespreek de sectorervaringLaat toelichten of de consultant jouw markt kent, bijvoorbeeld SaaS, fintech, life sciences of engineering.
  3. Vraag naar de contractvormControleer of de dienstverlening past bij een vaste aanstelling, interimrol, executive-searchopdracht of startersfunctie.
  4. Verifieer internationale ondersteuningBespreek taalvereisten, werkvergunningen en de ervaring met internationale werkgevers of meertalige kandidaten.
  5. Leg de samenwerking vastVraag wie jouw contactpersoon is, hoe vaak je updates ontvangt en welke informatie nodig is voor de start.

Gerelateerde gidsen